Powiadomienie

Inicjatywy społeczne

Kradex na rzecz rozwoju branży elektronicznej i wsparcia działań społecznych

Jako producent rozumiemy jak ważny jest wkład w rozwój rynku. Codziennie w naszej pracy, a także poza nią spotykamy się z wyzwaniami stawianymi przez współczesny świat. Wiemy też jakim przeszkodom muszą sprostać młodzi ludzie wybierając swoją zawodową drogę.


Doceniamy zaangażowanie i wysiłek z jakim młode pokolenie zdobywa wiedzę i doświadczenie, które wierzymy, że zaprocentują w przyszłości i staną się korzyścią dla całej branży. Mamy świadomość, że takie starania wymagają dużego nakładu pracy i warto wspierać tych, którzy mimo różnych przeciwności starają się osiągnąć stawiane sobie cele.


Pragnąc wspierać te dążenia dołączamy się do różnych inicjatyw zarówno szkół wyższych, średnich, organizatorów konkursów, czy innych wydarzeń organizowanych przez miłośników i amatorów elektroniki.

Elvic - jednoosobowy pojazd napędzany energią elektryczną

Elvic to jednoosobowy pojazd napędzany energią elektryczną opracowany przez studentów z wydziału Elektrotechniki i Informatyki oraz Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej, którzy zgłosili się do nas o wsparcie. Nasze obudowy pojechały już wzmocnić projekt a my czekamy na występ na Shell Eco Marathon 2017 w Londynie.

Zobacz więcej
Elvic - jednoosobowy pojazd napędzany energią elektryczną

Projekt Orion

Projekt Orion to projekt łazika marsjańskiego opracowanego przez studentów Politechniki Lubelskiej, do budowy którego wykorzystane zostały nasze obudowy, które z przyjemnością przekazaliśmy. Prace toczyły się w ramach Koła Naukowego Microchip, które podlega organizacyjnie pod Instytut Elektroniki i Technik Informacyjnych na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich twórców łazik uczestniczył w Zawodach Łazików Marsjańskich European Rover Challenge i w 2015 roku ulokował się blisko 20 miejsca.

Zobacz więcej
Projekt Orion

Wsparcie dla szkoły

W grudniu 2017 roku przekazaliśmy Zespołowi Szkół Elektrycznych z Gorzowa Wielkopolskiego paczki z naszymi obudowami, które mają wesprzeć zajęcia praktyczne. Wsparcie uczniów w dążeniu do wiedzy i zdobycia praktyki jest ważnych elementem naszych inicjatyw.

Zobacz więcej
Wsparcie dla szkoły

Wsparcie dla Sterowanie24

Od blisko 3 lat wspieramy działania bardzo pomysłowego zespołu Sterowanie24. Nasze obudowy były częścią między innymi bożonarodzeniowej szopki, sterowanej przez internautów, czy zdalnie sterowanego pojazdu WiFi.

Zobacz więcej
Wsparcie dla Sterowanie24
Formularz zgłoszeniowy

Wsparcia udzielamy wybranym projektom.