Powiadomienie

W związku ze stale rosnącą ilością zamówień detalicznych na pojedyncze obudowy, które Klienci powielają co kilka dni zmuszeni jesteśmy wprowadzić od 01.08.2021 opłatę manipulacyjną: w wysokości 30,75 zł Brutto (25,00 zł netto) dla zamówień o wartości poniżej 250 zł netto (307,5 zł brutto). Prosimy przemyśleć swoje potrzeby zakupowe i w miarę możliwości połączyć je w jedno zamówienie. Celem tej decyzji jest skrócenie czasu realizacji wszystkich zamówień.

Opłata obowiązuje do odwołania i dotyczy zamówienia na produkty. Zamówienia na usługi nie są nią objęte.

Informujemy, że z uwagi na dużą ilość zamówień, czas realizacji jest wydłużony w najgorszych przypadkach do 14 dni roboczych. O wszystkich zamówieniach które będą realizowane dłużej będziemy informować na bieżąco. Zakup obudów niefoliowanych może pomóc przyśpieszyć realizację, więc jeśli jest taka możliwość, uprzejmie prosimy o uwzględnienie tego w uwagach przy składaniu zamówienia.

Kariera

Firmę tworzą ludzie, to oni sprawiają, że budynki, hale produkcyjne i biura stają się miejscem, gdzie wspólny wysiłek zamienia się we wspólny sukces.

Dołącz do nas

Proces rekrutacji

  • Wysłane zgłoszenia analizujemy pod kątem wymagań oraz potrzeb dotyczących danego stanowiska.
  • Umawiamy spotkanie w naszej siedzibie. W czasie spotkania możemy poznać bliżej kandydata, a także zaprezentować wymagania związane z danym stanowiskiem pracy. Na spotkaniu przeprowadzane są także dodatkowe testy, takie jak: znajomości języków obcych, wiedzy z danej dziedziny związanej ze stanowiskiem pracy, a także osobowości.
  • Ostatnim etapem rekrutacji jest przedstawienie wybranemu Kandydatowi naszej oferty pracy.

Aktualne oferty pracy

Zostaw swoje CV

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w firmie Kradex na innym stanowisku, wyślij do nas swoje CV na adres:

rekrutacja@kradex.com.pl

z dopiskiem:
"Zgadnie z art. 6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.