O NAS

Kradex to polski producent obudów plastikowych przeznaczonych dla takich branż jak: elektroniczna, elektrotechniczna czy elektryczna.

Firma o rodzinnych korzeniach, założona w Warszawie swoimi początkami sięga 1985 roku. Od tego czasu z małego przedsiębiorstwa zmieniła się w liczącego się producenta z własną narzędziownią, magazynem i halą produkcyjną.

Obecnie liczba obsługiwanych klientów w Polsce i na świecie przekracza 2500. Z każdym rokiem rośnie także ilość wtryskarek, a co za tym idzie mocy produkcyjnej. Zwiększa się również zatrudnienie oraz park maszynowy w dziale produkcji form wtryskowych.

Własne zaplecze techniczne i dział projektowania pozwala nie tylko na ciągłą rozbudowę oferty katalogowej obudów, ale także na opracowanie produktu na specjalne zamówienie. Specjaliści po zapoznaniu się ze specyfikacją wymagań klienta sporządzają projekt, model produktu 3D, a następnie formę wtryskową do produkcji. Zamawiający ma także możliwość wyboru materiału i koloru przyszłego produktu. Urządzenia takie jak: wycinarka drutowa Mitsubishi MV2400s, frezarka AVIA FNX 30N, ploter frezujący Seron 1310 Expert, frezarki CNC DMG Mori ecoMill 1100 V, dwa centra obróbkowe HAAS VF- 1BHE i HAAS Minimill oraz dwie elektrodrążarki Accutex AM 32NZ i Accutex HD75 zapewniają wysoką jakość wykonania.

Każda obudowa czy to katalogowa czy zrealizowana na zamówienie może mieć wykonane wszystkie najpopularniejsze otwory użytkowe. Usługa frezowania to stały punkt oferty i jest wykonywana na miejscu w zakładzie. Oprócz tego na zamówienie realizowane są również nadruki na obudowach.

Działalność produkcyjna w zakładzie jest zgodna z unijną dyrektywą ROHS.

Zaplecze produkcyjne obejmuje aktualnie 15 wtryskarek o mocy przerobowej około 22 tysięcy obudów na dobę. Nowoczesne wtryskarki, takie jak Arburg Golden Edition 320 z pakietem oszczędzającym energię czy półautomatyczna zgrzewarka obudów SMIPACK umożliwiają obsługę nawet bardzo dużych zamówień.

Szeroka gama produktów katalogowych standardowo produkowana jest z materiału ABS dla linii profesjonalnej lub materiału PS dla linii ekonomicznej. Obudowy najczęściej występują w kolorach czarnym, jasnoszarym i białym. Oferta obejmuje takie rodzaje obudów jak: dwuczęściowe, z panelami bocznymi, modułowe na szynę DIN, z miejscem na baterie, z wieczkiem, kolorowe półprzeźroczyste, a także obudowy do zasilaczy, centralek alarmowych czy do pilotów. Znaczna część tych produktów uzyskała między innymi certyfikaty IP52, IP53 czy IP54, a obudowy hermetyczne posiadają certyfikaty IP65, IK09, zaś kategoria z uszczelką wylewaną IP67.

W 2016 roku Firma Kradex uzyskała certyfikat normy ISO 9001 poprzez wprowadzenie wszystkich niezbędnych systemów zarządzania, co stanowi potwierdzenie jej jakości.

Na terenie zakładu znajduje się zaplecze magazynowe o łącznej powierzchni ponad 1500 m2, które zapewnia utrzymanie wysokich stanów magazynowych. Dzięki temu większość zamówień na obudowy katalogowe realizowana jest w ciągu 24 godzin. Dopracowana logistyka, wysoka jakość obsługi i szybka wysyłka gwarantują terminowe dostawy.

Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu i pracy całego zespołu przez wszystkie lata istnienia firmy, wypracowana została szanowana pozycja na rynku, a obudowy marki Kradex dostępne są u licznych dystrybutorów polskich i zagranicznych.

Oferta
Oferta
Zapoznaj się z naszą
pełną ofertą
Sklep
Sklep
Przejdź do sklepu
internetowego