O NAS

Firma KRADEX istnieje od 1985 roku. Jesteśmy największym w Polsce producentem obudów z tworzyw sztucznych dla potrzeb elektroniki. Dostarczamy nasze produkty dla ponad 2000 klientów krajowych i zagranicznych. Nasza oferta składa się z szerokiej gamy obudów uniwersalnych, obudów do zasilaczy, pilotów, centralek alarmowych, multimetrów, głośników, modułów elektrycznych oraz wielu innych. Posiadamy własną narzędziownie i biuro projektowe.

SZUKACIE PAŃSTWO OBUDOWY DO NOWEGO URZĄDZENIA?

Jesteśmy w stanie dla Państwa zaprojektować detal, wykonać formę wtryskową oraz rozpocząć produkcję wyprasek. Standardowo nasze obudowy produkowane są z polistyrenu (PS) lub z ABS w kolorze czarnym i jasnoszarym. Odpowiedni dobór materiałów, nowoczesne wtryskarki oraz sprawdzone źródła zaopatrzenia w surowce dają w efekcie produkt najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnej cenie. W chwili obecnej posiadamy 13 wtryskarek o łącznej średniej wydajności 20.000 obudów na dobę, jesteśmy więc w stanie szybko zrealizować nawet bardzo duże zamówienia. Stale rozszerzamy asortyment produkowanych przez nas obudów. Realizujemy zamówienia indywidualne, w których Klient ma możliwość wyboru rodzaju materiału i koloru (np.: polipropylen (PP), PC ABS, Noryl). Posiadana przez nas wiedza i technologia umożliwia stworzenie wypraski dokładnie takiej jak potrzebuje klient. Przy większych zamówieniach oferujemy korzystne rabaty. Gwarantujemy ciągłość produkcji i dostaw produkowanych przez nas obudów oraz ich wysoką jakość nawet dla dużych ilości.

PILNIE POTRZEBUJĄ PAŃSTWO MAŁEJ DOSTAWY DO PRODUKCJI/SKLEPU?

Posiadamy zaplecze magazynowe bezpośrednio na terenie zakładu produkcyjnego. Dzięki łącznej powierzchni magazynowej ponad 1000 m2 (kubatura 3000 m3), utrzymujemy wysokie stany magazynowe i dzięki temu mają Państwo pewność, że każde małe i średnie zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin.

SOLIDNY PARTNER Z WIELOLETNIM DOSWIADCZENIEM.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wciąż udoskonalanej technologii i własnej produkcji form wtryskowych jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen. Od początku istnienia firmy posiadamy własną narzędziownię co pozwala na redukcje kosztów i pełną kontrole nad całym procesem produkcyjnym od samego początku a także na bardzo szybką i sprawną interwencję w razie potrzeby. Narzędziownia obsługuje zarówno potrzeby własne jak i zlecenia zewnętrzne i posiada wysokiej jakości maszyny do produkcji form wtryskowych.
Utrzymywanie wysokich stanów magazynowych i ciągłości produkcji zapewnia klientom natychmiastowy dostęp do asortymentu. Dopracowana logistyka obsługi klienta i błyskawiczna wysyłka gwarantują szybkość dostawy. Dzięki profesjonalnemu traktowaniu Naszych klientów zyskaliśmy przez lata mocną pozycję na rynku, zaufanie i szacunek odbiorców.
Wielu dużych klientów przekonało się o naszej lojalności i wysokiej jakości obsługi dzięki czemu są nam wierni od lat. Jednocześnie doceniamy również mniejszych odbiorców i dokładamy wszelkich starań aby sprostać ich wymaganiom.

JAK WYGLĄDA DOSTAWA?

Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską UPS na codzienny odbiór przesyłek od poniedziałku do piątku o godzinie 13:30. Zamówienia składane do godziny 12:00 są wysyłane tego samego dnia. UPS dostarcza przesyłki ciągu jednego dnia po nadaniu (paczki nadane w piątek docierają do adresata w poniedziałek). Dysponujemy własnymi środkami transportu. Posiadamy przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju oraz w Czechach, Słowacji, na terenie Węgier, Litwie, Łotwie, Estonii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, w Rosji i na Ukrainie.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ODBIORCÓW HURTOWYCH ORAZ DETALICZNYCH.

Oferta
Oferta
Zapoznaj się z naszą
pełną ofertą
Sklep
Sklep
Przejdź do sklepu
internetowego