Уведомление

O firmie

Współpraca

Bardzo ważnym elementem w strategii sprzedaży naszej firmy jest nieustająca praca nad powiększaniem grona naszych klientów.
Nasze działania skierowane są do odbiorców krajowych jak i zagranicznych.

Jesteśmy otwarci w szczególności na współpracę przy nowych projektach, które wymagają przygotowania nowej obudowy od podstaw. Dla producentów przygotowaliśmy specjalne warunki, które mają pomóc w realizacji.

Pobierz folder dla producentów

Wspieramy także dystrybutorów, udostępniając niezbędne materiały i oferując specjalne warunki. Pomagamy także w realizacji celów sprzedażowych naszych produktów.

Pobierz folder dla dystrybutorów

Jak pracujemy

W naszej pracy staramy się przede wszystkim zrozumieć potrzeby naszych klientów. Uważamy, że to najważniejszy punkt wyjścia do dobrej, rzetelnej i sprawnej współpracy.

Oprócz stałej obsługi za pośrednictwem naszego biura, w którym klienci znajdują wsparcie i mogą być szybko skierowani do właściwego działu, oferujemy także wsparcie techniczne do naszych produktów.

Rozumiemy także jak cenny jest czas naszych klientów, w przypadku zaawansowanych rozmów wymagających szczególnych ustaleń do Państwa dyspozycji jest także nasz mobilny handlowiec, a w przypadkach wymagających wsparcia handlowo-projektowego na wyższym szczeblu również nasz dyrektor sprzedaży.

Działania te wzmacniane są także przez nasz dział marketingu, który pomaga w promocji produktów.

Większość obudów katalogowych dostępna jest „od ręki”. W przypadku obudów o większych gabarytach może wystąpić zwiększony czas oczekiwania do 10 dni roboczych. Wydłużone terminy obowiązują także w przypadku chęci zakupu przez klienta obudów niefoliowanych.

Zobacz ofertę katalogową

Średni czas realizacji wynosi od 10 do 15 dni roboczych.

Zobacz ofertę katalogową

W zależności od stopnia zaawansowania nowego projektu przekazanego przez klienta proces opracowania i wykonania formy może trwać kilka miesięcy. Produkcja zaś gotowych obudów trwa zwykle ok. 10 dni roboczych.

Zobacz ofertę katalogową

W przypadku nowych zamówień czas realizacji, czyli przygotowania dokumentacji oraz prototypu wynosi od 3 do 5 dni. Po akceptacji wykonanie partii docelowej trwa od 7 do 10 dni roboczych.

Zobacz ofertę katalogową

Podane wyżej czasy realizacji są jedynie orientacyjne, nie mają one charakteru wiążącego. Wszystkie realizacje zależne są od wielu czynników, takich jak stopień skomplikowania danego zamówienia, ale także do czynników niezależnych i nieprzewidzianych.

Zasady jakimi się kierujemy

  • terminowa realizacja zleceń i zamówień
  • wspieranie młodego pokolenia w zdobywaniu wiedzy i doskonaleniu się w dziedzinie elektroniki
  • rzetelność
  • szybkie i rzetelne rozpatrywanie reklamacji
  • szybka reakcja na zapytania klientów
  • wychodzenie na przeciw potrzebom naszych klientów, jak i całego rynku
  • zaangażowanie