Powiadomienie

W związku ze stale rosnącą ilością zamówień detalicznych na pojedyncze obudowy, które Klienci powielają co kilka dni zmuszeni jesteśmy wprowadzić od 01.08.2021 opłatę manipulacyjną: w wysokości 30,75 zł Brutto (25,00 zł netto) dla zamówień o wartości poniżej 250 zł netto (307,5 zł brutto). Prosimy przemyśleć swoje potrzeby zakupowe i w miarę możliwości połączyć je w jedno zamówienie. Celem tej decyzji jest skrócenie czasu realizacji wszystkich zamówień.

Opłata obowiązuje do odwołania i dotyczy zamówienia na produkty. Zamówienia na usługi nie są nią objęte.

Informujemy, że z uwagi na dużą ilość zamówień, czas realizacji jest wydłużony w najgorszych przypadkach do 14 dni roboczych. O wszystkich zamówieniach które będą realizowane dłużej będziemy informować na bieżąco. Zakup obudów niefoliowanych może pomóc przyśpieszyć realizację, więc jeśli jest taka możliwość, uprzejmie prosimy o uwzględnienie tego w uwagach przy składaniu zamówienia.

O firmie

CE

Nieustanna praca nad produktami to nie tylko powiększanie naszej oferty katalogowej,
ale również dbałość o jakość.

Mając również na uwadze potrzeby naszych klientów, którzy często w swojej pracy muszą spełniać określone wymagania staramy się odpowiadać na te zapotrzebowania. Jednym z takich ważnych wymogów w wielu branżach jest Certyfikat Zgodności CE.

W 2018 roku otrzymaliśmy Certyfikat zgodności CE na większość naszych produktów z linii Professional, obejmującej obudowy od indeksu Z43 wzwyż. Obudowy te spełniają wymagania normy zharmonizowanej: PN-EN 62208:2011 ; PN-EN 60670-24:2013 ; PN-EN 60670-1:2007